Zarząd STN

Zarząd STN WUM 2016/2017

Prezes

Magdalena Czerwińska
e-mail: mczerwinskam@gmail.com
tel. 606 792 148

Sekretarz

Dagmara Szymczyk
e-mail: szymczyk.dagmara@gmail.com
tel. 518 577 430
[koordynator ds. mini-grantów]

Skarbnik

Monika Dźwigała
e-mail: monica.dzwigala@gmail.com
tel. 698 871 587
[koordynator ds. SKN]


Członkowie Zarządu

Agata Majewska
e-mail: majewska.agata@gmail.com
tel. 609 079 265
[koordynator ds. marketingu]

Katarzyna Szarla
e-mail: kszarla@gmail.com
tel. 609 756 389
[koordynator ds. rejestracji SKN]

Oliwia Opacka
e-mail: oli.opacka@gmail.com
tel. 697 106 242
[koordynator ds. mini-grantów]


Komisja Rewizyjna

Magdalena Chrabąszcz
e-mail: chrabaszcz.magda@gmail.com
tel. 888 962 115
[koordynator ds. obozów]

Łukasz Mielczarek
email: l.mielczarek@onet.eu
tel. 503 426 589
[koordynator ds. IT]








Prezes-Elekt

Jacek Dziedziak
e-mail: jacek.dziedziak94@gmail.com
tel. 723 914 360

Sekretarz-Elekt

Maciej Pawliszewski
e-mail: maciej.pawliszewski@gmail.com
tel. 531 299 999

Skarbnik-Elekt

Michał Szyszka
e-mail: michal.szyszka@student.wum.edu.pl
tel. 508 099 943
[koordynator ds. social media]


Członkowie Zarządu-Elekci

Krzysztof Pieluszczak
e-mail: pieluszczak.krzysztof@gmail.com
tel. 884 974 224
[koordynator ds. obozów]

Aleksandra Symonides
e-mail: hsymonides@gmail.com
tel. 695 988 326
[koordynator ds. SKN]

Piotr Rękawek
e-mail: rekaw94@gmail.com
tel. 725 526 116
[koordynator ds. SKN]

Aleksandra Kurek
e-mail: aleksandra.kurek95@gmail.com
tel. 535 240 295
[koordynator ds. rejestracji SKN]

Kinga Szczepaniak:
e-mail: kinga.sz14@gmail.com
tel. 661 591 379
[koordynator ds. wyjazdów naukowych]


Komisja rewizyjna- Elekci

Kacper Kwiliński
e-mail: kacper.kwilinski@student.wum.edu.pl
tel. 517 974 723
[koordynator ds. mini-grantów]

Marta Kiziak
e-mail: kiziakmarta@gmail.com
tel. 509 131 822
[koordynator ds. Złotej Odznaki]
[koordynator ds. warsztatów EBM]