Zarząd STN

Zarząd STN WUM 2016/2017

Prezes

Małgorzata Pawłowska
e-mail: malgorzata.pawlowska@student.wum.edu.pl
tel. 790 234 164

Sekretarz

Łukasz Rowicki
e-mail: lukas.rowicki@gmail.com
tel. 691 273 812
[koordynator ds. Złotej Odznaki]


Skarbnik

Marcin Lachowski
e-mail: marcin.lachowski@student.wum.edu.pl
tel. 792 425 152
[koordynator ds. mini-grantów]

Członkowie Zarządu

Katarzyna Pisarz
e-mail: kasia.pisarz@gmail.com
tel. 664 412 191
[koordynator ds. mini-grantów]

Danuta Vaskel
e-mail: danavaskel@gmail.com
tel. 733 933 707

[koordynator ds. SKN]

Agata Skowron
e-mail: agatapaw@gmail.com
tel. 603 514 540
[koordynator ds. rejestracji kół naukowych]

Michał Szyszka
e-mail: michal.szyszka@student.wum.edu.pl
tel. 508 099 943
[koordynator ds. obozów]


Komisja Rewizyjna

Paulina Bankiewicz
e-mail: paula.bankiewicz@gmail.com
tel. 660 936 054
[koordynator ds. wyjazdów naukowych]

Magdalena Ciebiera
e-mail: mciebiera93@gmail.com
tel. 660 694 799

Prezes-elekt

Magdalena Czerwińska
e-mail: mczerwinskam@gmail.com
tel. 606 792 148

Sekretarz-elekt

Jacek Dziedziak
e-mail: jacekson3@gmail.com
tel. 723 914 360
[koordynator ds. rejestracji SKN]
[koordynator ds. Złotej Odznaki]

Skarbnik-elekt

Dagmara Szymczyk
e-mail: szymczyk.dagmara@gmail.com
tel. 518 577 430
[koordynator ds. mini-grantów]

Członkowie Zarządu - Elekci

Monika Dźwigała
e-mail: monica.dzwigala@gmail.com
tel. 698 871 587
[koordynator ds. SKN]

Agata Majewska
e-mail: majewska.agata@gmail.com
tel. 609 079 265
[koordynator ds. marketingu]

Katarzyna Szarla
e-mail: kszarla@gmail.com
tel. 609 756 389

[koordynator ds. warsztatów EBM]

Oliwia Opacka
e-mail: oli.opacka@gmail.com
tel. 697 106 242

[koordynator ds. social media]


Komisja Rewizyjna - elekci

Magdalena Chrabąszcz
e-mail: chrabaszcz.magda@gmail.com
tel. 888 962 115

[koordynator ds. obozów]

Łukasz Mielczarek
e-mail: l.mielczarek@onet.eu
tel. 503 426 589